موتور ساید 1500 کلاسیک دارای کلید دستی و سیم پیچ آلومینیومی است. این نوع موتور همانطور که از اسم آن پیداست دارای توان 1500 کیلوگرمی می باشد.

کاربرد :

پرقدرت ترین موتور کرکره برقی، موتور ساید می باشد که در ساختمان های با دهنه پارکینگ بزرگ یا پرتردد مورد استفاده قرار می گیرند، دلیل نام گذاری این نوع از موتورها، محل قرارگیری آنها است که در سمت راست و یا چپ سایبان برقی و کرکره برقی نصب می گردد.

قدرت و کیفیت :

سه عامل مهمی که باعث میشود موتور ساید 1500 کلاسیک را به شما خریدارن عزیز توصیه کنیم:

عمر طولانی، کیفیت و مقرون به صرفه بودن این موتور ها می باشد. قدرت بیشتری که این موتور ساید ها دارند، بهترین دلیل برای صدای کم این نوع از الکتروموتور می باشد.

مقایسه با موتورهای  توبولار

در زمان خرید موتور ساید تمامی متعلقات مورد نیاز مانند برد، ریموت ها، صفحه پلیت و …داخل بسته بندی موتور موجود می باشد، که بر خلاف موتور توبولار که این قطعات باید به صورت جداگانه خریداری کرد در این نوع از موتور ها، متعلقات بر روی پکیج محصول موجود است، همین عامل باعث تمایل بیشتری جهت خرید این نوع الکتروموتور کرکره برقی از سوی مصرف کنندگان می شود.

جمع بندی :

در صورت بروز هرنوع مشکل و ایراد احتمالی نگران خدمات این محصول نباشید. به شما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از خراب شدن و نیاز به تعویض و تعمیر دستگاه، توان موتور را از حالت سر به سر کمی بیشتر در نظر بگیرید. می توانید این موضوع را از نصاب مجاز کرکره درخواست کنید. در شرکت کلاسیک می توانید با مقایسه بین الکتروموتورها بر اساس توان و مساحت کرکره برقی،مناسب ترین گزینه جهت خرید خود را انتخاب کنید. به این نکته توجه کنید که هرچقدر توان الکتروموتور کرکره برقی شما بیشتر باشد، صدای باز و بسته شدن کرکره هم کمتر خواهد بود.

مدلAC 1500 kg
ولتاژ ورودی270 V / 50 Hz
توان (W)550
دمای محیط کارکرد (°C)-20 ~ +50
گشتاور (N.m)168
سرعت (r/min)5/4 rpm
حداکثر ارتفاع بالابرنده (m)6
شماره زنجیرA10
قطر شفت (mm)104

نمونه کارهای مشابه