موتور ساید 800 اوکازیون دارای کلید دستی و سیم پیچ آلومینیومی است. این نوع موتور همانطور که از اسم آن پیداست دارای توان 800 کیلوگرمی می باشد.

کاربرد :

پرقدرت ترین موتور کرکره برقی، موتور ساید می باشد که در ساختمان های با دهنه پارکینگ بزرگ یا پرتردد مورد استفاده قرار می گیرند، دلیل نام گذاری این نوع از موتورها، محل قرارگیری آنها است که در سمت راست و یا چپ سایبان برقی و کرکره برقی نصب می گردد.

قدرت و کیفیت :

سه عامل مهمی که باعث میشود موتور ساید 800 اوکازیون را به شما خریدارن عزیز توصیه کنیم:

عمر طولانی، کیفیت و مقرون به صرفه بودن این موتور ها می باشد. قدرت بیشتری که این موتور ساید ها دارند، بهترین دلیل برای صدای کم این نوع از الکتروموتور می باشد.

مقایسه با موتورهای  توبولار

در زمان خرید موتور ساید تمامی متعلقات مورد نیاز مانند برد، ریموت ها، صفحه پلیت و …داخل بسته بندی موتور موجود می باشد، که بر خلاف موتور توبولار که این قطعات باید به صورت جداگانه خریداری کرد در این نوع از موتور ها، متعلقات بر روی پکیج محصول موجود است، همین عامل باعث تمایل بیشتری جهت خرید این نوع الکتروموتور کرکره برقی از سوی مصرف کنندگان می شود.

جمع بندی :

در صورت بروز هرنوع مشکل و ایراد احتمالی نگران خدمات این محصول نباشید. به شما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از خراب شدن و نیاز به تعویض و تعمیر دستگاه، توان موتور را از حالت سر به سر کمی بیشتر در نظر بگیرید. می توانید این موضوع را از نصاب مجاز کرکره درخواست کنید. در شرکت کلاسیک می توانید با مقایسه بین الکتروموتورها بر اساس توان و مساحت کرکره برقی،مناسب ترین گزینه جهت خرید خود را انتخاب کنید. به این نکته توجه کنید که هرچقدر توان الکتروموتور کرکره برقی شما بیشتر باشد، صدای باز و بسته شدن کرکره هم کمتر خواهد بود.

ModelAC800
Max lifting weight800KG
Power780W
Rated Voltage220V/50Hz
Max lift Height9M
Output Torque647 N.m
IP X4IP 44
Rotation speed4.2 rpm
Ambient temp– 20 c – 50 c 
Operation time8 mins

نمونه کارهای مشابه